e-TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ


Seyhan Kaymakamlığı e-Tüketici Hakem Heyeti
Online Başvuru Sistemi Değişikliği


"16.02.2015 Pazartesi tarihinden itibaren online (internet üzerinden) başvuru sona ermiştir. Başvuru için Seyhan Kaymakamlığı Tüketici Hakem Heyetine başvurulması gerekmektedir. Avukatlar, bilgisayar sistemine ön kayıt yapmaları için seyhantuketici@gmail.com adresine aşağıda ki linkten indirelecek formu doldurarak gönderildiğinde aynı maile kullanıcı adı ve şifre verilecektir."

 

Seyhan İlçesi Tükütici Sorunları Hakem Heyeti Kararları

İnternet üzerinden yapılan başvuruların bir kısmı geçersiz olmuştur. Bu listede bulunan başvuruların Seyhan Kaymakamlığı Tüketici Hakem Heyetine şahsen başvurularak yeniden yapılması gerekmektedir.
Güncelleme Tarihi: 22.04.2015  10:56                    İzlenme: 86.021

Kaymakam Ahmet OKUR

Seyhan Kaymakamı Ahmet OKUR1966 yılında Hatay ilinde dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Hatay'da tamamladı. Lise birincisi olarak girdiği üniversite sınavında 1984 yılında Ankara Üniversitesi SBF İktisat Bölümüne derece ile girdi.


Üniversiteyi tamamladıktan sonra meslek sınavlarına girerek İçişleri Bakanlığı bünyesinde Kaymakamlık mesleğine intisap etti. Mesleğe Kars Kaymakam Adayı olarak başladı ve üç yıllık adaylık süresi içerisinde bir yılı İngiltere'de olmak üzere kaymakam refikliği ve kaymakam vekaleti görevlerinde bulundu.

Kaymakamımızı Twitter'da takip edin...Aktif: 7

Bugün: 86

Toplam: 550.295

Ip Adresiniz: 107.20.34.173

Hava Tahmini