e-TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ


Seyhan Kaymakamlığı e-Tüketici Hakem Heyeti
Online Başvuru Sistemi Değişikliği


"16.02.2015 Pazartesi tarihinden itibaren online (internet üzerinden) başvuru sona ermiştir. Başvuru için Seyhan Kaymakamlığı Tüketici Hakem Heyetine başvurulması gerekmektedir. Avukatlar, bilgisayar sistemine ön kayıt yapmaları için seyhantuketici@gmail.com adresine aşağıda ki linkten indirelecek formu doldurarak gönderildiğinde aynı maile kullanıcı adı ve şifre verilecektir."

 

Seyhan İlçesi Tükütici Sorunları Hakem Heyeti Kararları

İnternet üzerinden yapılan başvuruların bir kısmı geçersiz olmuştur. Bu listede bulunan başvuruların Seyhan Kaymakamlığı Tüketici Hakem Heyetine şahsen başvurularak yeniden yapılması gerekmektedir.
Güncelleme Tarihi: 22.04.2015  10:56                    İzlenme: 94.361

Kaymakam Şenol BOZACIOĞLU

Seyhan Kaymakamı Şenol BOZACIOĞLU


1962 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdikten sonra 1986’da Bursa kaymakam adayı olarak mesleğe başladı. Sırasıyla Bolu Mengen, Kastamonu Daday, Hakkari Yüksekova, Hakkari Şemdinli, Erzincan Otlukbeli, Aydın Bozdoğan, Şırnak Cizre, Samsun Terme, Giresun Şebinkarahisar, Karapınar, Bor ve Buca'da görev yaptı. Şu anda ilçemizde Kaymakam olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.      Aktif: 6

Bugün: 64

Toplam: 735.911

Ip Adresiniz: 54.144.104.2

Hava Tahmini