Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Kömür Dağıtımına Başladı


 
 

 
Seyhan Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından ilçemizde fakir ve yardıma muhtaç hak sahibi ailelere toplam 15 bin ton kömür yardımında bulunulacaktır. Kaymakamlığımız tarafından tespit edilen ihtiyaç sahiplerinin listeleri mahallelerde muhtarlıklar, okullar ve ekmek büfeleri dahil ulaşılabilecek yerlerde ilan ediliyor. Listelerde isimleri olan aileler bizzat kömürlerini alabilecekleri gibi Vakfımız personeli tarafından da ulaştırılacaktır.
Kömür dağıtımıyla ilgili vatandaşlar herhangibir ücret ödemeyeceklerdir.
 
 Eklenme Tarihi: 08.11.2013  15:20                    İzlenme: 8.935

Kaymakam Ahmet OKUR

Seyhan Kaymakamı Ahmet OKUR1966 yılında Hatay ilinde dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Hatay'da tamamladı. Lise birincisi olarak girdiği üniversite sınavında 1984 yılında Ankara Üniversitesi SBF İktisat Bölümüne derece ile girdi.


Üniversiteyi tamamladıktan sonra meslek sınavlarına girerek İçişleri Bakanlığı bünyesinde Kaymakamlık mesleğine intisap etti. Mesleğe Kars Kaymakam Adayı olarak başladı ve üç yıllık adaylık süresi içerisinde bir yılı İngiltere'de olmak üzere kaymakam refikliği ve kaymakam vekaleti görevlerinde bulundu.

Kaymakamımızı Twitter'da takip edin...Aktif: 9

Bugün: 669

Toplam: 550.878

Ip Adresiniz: 107.20.107.165

Hava Tahmini