Vali COŞ, Muhtarlarla Bir Araya GeldiAdana Valimiz sayın Hüseyin Avni COŞ, Seyhan ilçesi Ulus Parkı'nda 40'a yakın mahalle muhtarı ile bir araya geldi. Muhtarların sorunları dinleyen Vali COŞ, Karşıyaka Devlet Hastanesi'nin Şubat ayında ihale edilip en kısa zamanda tamamlanarak otel konforunda, kaliteli sağlık hizmetleri sunacağını vurguladı. Yükseköğrenim öğrencileri için şehir merkezine 1000, Kozan'da 500 kişilik yurt yapılacağını anlatan COŞ, bölge adliye binasının da ihale edildiğini bildirdi.

Toplantıya, Adana Valimiz Hüseyin Avni COŞ'un yanı sıra, Adana'ya yeni atanan İl Emniyet Müdürü Cengiz ZEYBEK, Kaymakamımız Ahmet OKUR ve İl Milli Eğitim Müdürü Ali SELAMET de katıldı.

Toplantıda, muhtarlar da mahallelerine yönelik yapılmasını istedikleri çalışmaları anlattı.


 
Eklenme Tarihi: 17.01.2014  09:29                    İzlenme: 499

Kaymakam Ahmet OKUR

Seyhan Kaymakamı Ahmet OKUR1966 yılında Hatay ilinde dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Hatay'da tamamladı. Lise birincisi olarak girdiği üniversite sınavında 1984 yılında Ankara Üniversitesi SBF İktisat Bölümüne derece ile girdi.


Üniversiteyi tamamladıktan sonra meslek sınavlarına girerek İçişleri Bakanlığı bünyesinde Kaymakamlık mesleğine intisap etti. Mesleğe Kars Kaymakam Adayı olarak başladı ve üç yıllık adaylık süresi içerisinde bir yılı İngiltere'de olmak üzere kaymakam refikliği ve kaymakam vekaleti görevlerinde bulundu.

Kaymakamımızı Twitter'da takip edin...Aktif: 43

Bugün: 542

Toplam: 545.227

Ip Adresiniz: 50.17.79.100

Hava Tahmini