Vali COŞ, Muhtarlarla Bir Araya GeldiAdana Valimiz sayın Hüseyin Avni COŞ, Seyhan ilçesi Ulus Parkı'nda 40'a yakın mahalle muhtarı ile bir araya geldi. Muhtarların sorunları dinleyen Vali COŞ, Karşıyaka Devlet Hastanesi'nin Şubat ayında ihale edilip en kısa zamanda tamamlanarak otel konforunda, kaliteli sağlık hizmetleri sunacağını vurguladı. Yükseköğrenim öğrencileri için şehir merkezine 1000, Kozan'da 500 kişilik yurt yapılacağını anlatan COŞ, bölge adliye binasının da ihale edildiğini bildirdi.

Toplantıya, Adana Valimiz Hüseyin Avni COŞ'un yanı sıra, Adana'ya yeni atanan İl Emniyet Müdürü Cengiz ZEYBEK, Kaymakamımız Ahmet OKUR ve İl Milli Eğitim Müdürü Ali SELAMET de katıldı.

Toplantıda, muhtarlar da mahallelerine yönelik yapılmasını istedikleri çalışmaları anlattı.


 
Eklenme Tarihi: 17.01.2014  09:29                    İzlenme: 646

Kaymakam Şenol BOZACIOĞLU

Seyhan Kaymakamı Şenol BOZACIOĞLU


1962 İstanbul doğumludur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdikten sonra 1986’da Bursa kaymakam adayı olarak mesleğe başladı. Sırasıyla Bolu Mengen, Kastamonu Daday, Hakkari Yüksekova, Hakkari Şemdinli, Erzincan Otlukbeli, Aydın Bozdoğan, Şırnak Cizre, Samsun Terme, Giresun Şebinkarahisar, Karapınar, Bor ve Buca'da görev yaptı. Şu anda ilçemizde Kaymakam olarak görev yapmaktadır. Evli ve iki çocuk babasıdır.      Aktif: 3

Bugün: 1.006

Toplam: 735.704

Ip Adresiniz: 54.90.107.30

Hava Tahmini